SERVİS

SERVİS HARİTASI

Yetkili Bayilerimizi/servislerimizi görüntülemek için istediğiniz ilin üzerine çift tıklayınız.
SATIŞ
SERVİS
YEDEK PARÇA
MEDICAL

SERVİS POLİTİKAMIZ

Sektöre başladığımız yıllarda elektrikli araçlar yalnızca ülkemiz için değil tüm dünya için çok yeni araçlardı. Başladığımız zamanlardan bugüne ürün kalitesi artarken ürün ve parça maliyetleri düşmektedir. Bunun en temel nedeni satış sonrası elde edilen deneyimlerin kayıt edilmesi, yorumlanması ve çözümü sonucu yapılan iyileştirmelerdir. Bu konuda en kilit rolü üstlenen servislerdir.

Müşterilerinin problemlerini dinleyen, onları en kısa zamanda çözüm sunmak için Volta Motor ile ortak çalışmayı benimseyen servislerimiz sayesinde ürün ve süreç gelişimi tüm hızı ile devam etmektedir. Servislerden beklentimiz müşterilerine yapıcı tutum sergilemek, temiz ve güvenilir bir ortam sunmak, hızlı hizmet vermek, tüm müşterilerine karşı en doğru bilgiyi sağlamak, sorunun anlaşılması, yorumlanması, çözülmesi ve geliştirilmesi süresince Volta Motor ile beraber uyum içerisinde hareket etmesidir.

Bu süreç dahilinde biz de kendilerine karşı dürüst, hızlı, doğru bilgi ve parçayı göndermekle yükümlüyüz. Aynı zamanda servislerimizin kar edebilmesi için gereken organizasyon kurma sorumluluğu da Volta Motor'a aittir. 


Volta Motor 

ÖN BAŞVURU FORMU

VOLTA MOTORDAN HABER ALIN

Volta Motor E-Bülten'e kayıt olarak bizden haberdar olun.

BİZİ TAKİP EDİN

Volta Motor resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Volta Motor | Copyright © 2020