TR EN

İPTAL ve İADE PROSEDÜRLERİ

Volta.com.tr iptal, iade ve değişim işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve satışı yapılabilecek ürünlerin iptal, iade ve değişimleri yapılabilmektedir.

Volta.com.tr iade ve değişim şartları nelerdir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da belirtilen, müşterinin 14 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü iade etme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir.

Ödemem ne zaman iade edilecek?

İptal/iade talebiniz onaylandıktan sonra 1-7 iş günü içerisinde sipariş tutarı hesabınıza ödeme yönteminizle aynı olacak şekilde iade edilmektedir.

Tutar iadem neden taksitli olarak yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yapılmaktadır.

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

İade başvurunuz ürünün tarafımıza teslim edilmesi akabinde en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. Onaylanmasını takiben alışveriş yaptığınız ödeme şekline uygun olarak sipariş bedeliniz iade edilmektedir.

VOLTA MOTORDAN HABER ALIN

Volta Motor E-Bülten'e kayıt olarak bizden haberdar olun.

BİZİ TAKİP EDİN

Volta Motor resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Volta Motor | Copyright © 2017
X