Motobike 2019 Fuarına Katıldık

24.02.2019

21 – 24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Motobike 2019 Fuarı’nı, Volta Motor ailesi olarak, en popüler modellerimizle , büyük ilginizle tamamladık.

Türkiye'nin Lider Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarlarından oluşan toplam 255 katılımcı dünyanın dört bir köşesinden gelen 99,231 ziyaretçi ile buluştu. Fuar süresi içerisinde bayilerimizle bir araya gelerek 2019 yılının için planlanan yeni stratejiler ve yeni Revolt ve Volta Motor modelleri üzerinde görüşmeler sağlarken yeni bayi adaylarımızla da tanışma imkanı bulduk.

Volta Motor Motobike 2019 Fuarı standımız halkımız tarafında yoğun ilgi görürken bir yandan da ulusal basın tarafında da yakında izlendi. Hemen hemen her fuar haberinde Volta Motor standımızın da görüntülenmesi de ayrı bir gurur kaynağı oldu.

Tamamladığımız Motobike 2019 Fuarı’nda bizleri ziyaret ederek onurlandırıp marka ve modellerimize ilgi gösteren tüm motosiklet tutkunlarına teşekkür ediyoruz ve 2019 yılının tüm ülke ve sektör adına hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.VOLTA MOTORDAN HABER ALIN

Volta Motor E-Bülten'e kayıt olarak bizden haberdar olun.

BİZİ TAKİP EDİN

Volta Motor resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Volta Motor | Copyright © 2020