GİZLİLİK POLİTİKASI

Volta.com.tr websitesine bıraktığınız her tür bilgi, gönderdiğiniz her tür içerik ve mesaj Gizlilik Politikamız çerçevesince bayilerimiz veya Volta Motor Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Volta Motor) adına hizmet sunan diğer ortaklarımız dışında hukuki bir sebep olmadığı sürece, hiç kimseyle paylaşılmayacaktır. Volta Motor toplanan bilgilerin gizliliği için maksimum gayret sarf etmekle birlikte, kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda kesin bir garanti vermemektedir. Kesinlikle kredi kartı bilgileriniz başka kurum ve kişilerle paylaşılmayacak şirket bünyesinde depolanmayacak, saklanmayacaktır. Volta.com.tr web sitemizde kurulu olan SSL sertifikası ile de kart bilgilerinizin güvenliği sağlanmıştır. Toplanan her tür bilgi Volta Motor olarak sizlere daha iyi iletişim kurabilmek, talep ve isteklerinize göre sizlere özel hizmet vermek amacıyla toplanmakta ve incelenmektedir. Bunun yanı sıra, Volta Motor’a gönderdiğiniz mesajlarınız da sizlere talepte bulunduğunuz gerek bilgi gerekse diğer isteklerinizi temin edebilmek adına kullanılmaktadır. Kişisel verilerinize erişebilir, değişiklik yapabilir ve istendiğinde kullanım iznini kaldırabilirsiniz.

1) Volta Motor neden web sitesi üzerinden bilgi toplar?

1.1) Web site ziyaretçilerimizle daha yakın iletişime geçebilmek için

1.2) Volta Motor Yetkili Satıcılarıyla web site ziyaretçilerimizi buluşturabilmek için

1.3) Web site ziyaretçilerimize özel, ilgilenebileceklerini düşündüğümüz yeni ürün, özel kampanya, son gelişmeler, Volta Motor’dan haberler vb. bilgileri ayrıcalıklı olarak herkesten önce bilgisini bırakan ve web sitesine üye olan kişilere gönderebilmek için

1.4) Web sitesini geliştirmek daha uygun bir içerik ve görsellik sunabilmek için

2) Volta Motor kurumsal web sitesi üzerinden ne tür bilgiler toplar, bu bilgiler nerede ve ne kadar süre ile saklanır? Volta Motor kurumsal web sitesini istediğiniz zaman herhangi kişisel bir bilgi bırakmadan da ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal web sitemizde üyelere özel yayınlanan sadece onların gördüğü bir sayfa veya içerik bulunmamaktadır.

Volta Motor kurumsal web sitesinde iki tür bilgi toplamaktadır:

2. 1) Kişisel bilgiler: Gerek web sitesine üyelik için gerekse sizinle iletişime geçmemizi istediğinizde bilgilerinizi toplamaktayız. Web sitesi üyelik bilgileri 1.3 maddesinde açıklandığı amaçla toplanmaktadır. Ayrıca sizinle bilginizi bıraktığınız formun amacı doğrultusunda (test sürüşü, servis randevusu vs.) Volta Motor Yetkili Satıcıları tarafından iletişime geçilebilir. Kişisel bilgileriniz doğrudan sizden talep edilerek sizin tarafınızdan bırakılan bilgilerdir. Volta Motor herhangi başka bir kaynak,

3. şahıs veya şirket kullanarak sizlerin izni olmadan bilgilerinizi almaz ve kullanmaz.

2.2) Volta Motor kurumsal web sitesine yaptığınız giriş ile otomatik olarak kayıt altına alınan bilgiler: Bu bilgiler web sitelerinde ziyaretçi sayısını ya da hangi sayfaların ziyaret edildiğini veren standart bilgi topluluğudur. Sizlerin kim olduğunuzu ya da kişisel verilerinizi içermez. Sadece web sitemizi geliştirmek ve ziyaretçi davranışlarını anlayabilmek adına topladığımız ve incelediğimiz anonim bilgilerdir.

Toplanan tüm bilgiler gerekli teknik güvenlik önlemlerinin alındığı bir ortamda saklanmaktadır. Sadece yetkisi olan kişiler tarafından görülebilir, genel bir erişim söz konusu değildir. Bilgileri yasaların el verdiği ve bilgilerin güncel olduğunu düşündüğümüz sürece garanti vermemekle birlikte güvenli bir ortamda saklamak için gayret sarf edecektir. Ancak yasalara ve mahkeme emirleri veya celpnameler gibi evraklarda belirtilen gereklere uymak için, iyi niyetle açıklama yapmayı uygun bulduğumuz durumlarda kişisel bilgileri ifşa edebiliriz. Kişisel bilgileri ayrıca Internet sitelerimizin kullanım sözleşmelerinin veya benzeri sözleşmelerin hükümlerini gereklerini uygulatmak, kendi haklarımızı ve varlıklarımızı veya kullanıcılarımızın ya da başkalarının haklarını, varlıklarını veya güvenliklerini korumak ya da olası bir suiistimal veya kişisel bilgi hırsızlığı suçunun engellenmesi veya soruşturulmasına yardımcı olmak için açıklayabiliriz.

3) Volta Motor kurumsal web sitesine bıraktığınız bilgilerin değiştirilmesi, güncellenmesi veya silinmesi Gerek e-bültene üye olma amacıyla gerekse test sürüşü veya servis randevusu almak amacıyla olsun bilgilerinizi bıraktığınızda aylık düzenli periyodlarla sizlere e-bülten gönderilmektedir. Volta Motor’dan son gelişmelerin ve model tanıtımlarının yer aldığı bu e-bültende bulunan “üyelik iptali” veya “bilgilerimi güncelle” linkleriyle gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

4) Volta Motor ile gerek kurumsal web sitesini ilgilendiren konularda gerekse diğer istek ve talepleriniz için nasıl iletişime geçebilirsiniz? Web sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak Müşteri İlişkileri Departmanı’na direk mesaj göndermiş olursunuz. Talep ettiğiniz bilginin ya da isteğin içeriğine göre Müşteri İlişkileri Departmanı yetkililerle görüşerek sizlere olabilecek en kısa süre bıraktığınız irtibat bilgileri (telefon numarası, e-mail adresi) kanalıyla iletişime geçecektir. Gönderdiğiniz mesajlar Gizlilik Politikamız doğrultusunda bayilerimiz veya Volta Motor adına hizmet sunan diğer ortaklarımız dışında, hukuki bir sebep olmadığı sürece, hiç kimseyle paylaşılmayacaktır.

VOLTA MOTORDAN HABER ALIN

Volta Motor E-Bülten'e kayıt olarak bizden haberdar olun.

BİZİ TAKİP EDİN

Volta Motor resmi sosyal medya sayfaları üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Volta Motor | Copyright © 2019